Školení

Poskytujeme školení na míru

Připravíme školení na míru vašim potřebám. Buď ve vašich prostorách, nebo v našich, podle toho, co je pro vás pohodlnější.

Potřebujeme vůbec školení?​

IT technologie jsou na jedné straně dnes neodmyslitelnou součástí téměř všech pracovních činností a postupů, současně ale vývoj v IT pokračuje velice rychle a občas není snadné s ním držet krok. Znalosti nabyté před několika lety nemusí být dnes již zcela aktuální, nebo je možné, že se během času objevily technologie, které by naše potřeby mohly plnit lépe, než to co již známe a umíme používat.

Výjimkou nejsou ani případy, kdy nějakou – například kancelářskou technologii – používáme zažitým způsobem, aniž bychom znali a využívali její celkový potenciál.

Navíc se ještě donedávna celkem přívětivé a relativně bezpečné prostředí internetu stává v poslední době nebezpečnou bažinou, kde číhají před pár lety nemyslitelné nástrahy, ohrožující naše bezpečí a finance.

Ať již potřebujete školení na kancelářské technologie, zásady bezpečnosti v IT, nebo seznámení s nejnovějšími technologiemi, jako je třeba kontejnerizace firemních aplikací, jsme schopni nabídnout školení na míru vašim potřebám.

Individualizovaný přístup​

Mým cílem je poskytovat individuální přístup každému klientovi a přizpůsobit školení jeho konkrétním potřebám a úrovni znalostí. Nezáleží na tom, zda jste začátečník, nebo pokročilý uživatel, jsem zde pro Vás, abych Vám pomohl dosáhnout vašich cílů v oblasti IT.

Široká odbornost a zkušenosti​

S dlouholetou praxí v oblasti IT podpory, správy serverů i softwarového vývoje dovedu pokrýt širokou oblast znalostí v oboru a poskytnout na tato témata kvalifikované informace. Moje školení nejsou jen teoretická, ale jsou založena na reálných zkušenostech a příkladech z praxe.​

Praktické zkušenosti a příklady z reálného světa

Moje školení jsou postavena na praktických zkušenostech a příkladech z reálného světa, které pomáhají studentům lépe porozumět konceptům a aplikovat je v jejich kadodenní práci.​

Flexibilita a přizpůsobivost​

Nabízím flexibilitu v termínech a formátech školení. Můžu poskytnout školení přizpůsobené Vašemu rozpočtu, časovým omezením či preferencím. Můžeme spolupracovat na individuálních lekcích nebo skupinových kurzech ve vašich či našich prostorách, nebo na vzáleném školení prostřednictvím online platforem.

Podpora po skončení kurzu​

Mé služby nekončí s koncem školení. Jsem tu, abych Vám poskytl další podporu, odpověděl na Vaše otázky a pomohl Vám aplikovat nové znalosti v praxi i po skončení kurzu.

Zaujala Vás tato nabídka?​

Potom kdykoliv zavolejte, nebo napište přes kontaktní formulář na stránce Kontakt. Je to opravdu zdarma a k ničemu se tím nezavazujete.