IT podpora a konzultace

Nabízíme nezávislé konzultace a IT služby​

Potřebujete zkonzultovat chod vašeho IT prostředí, nebo přímo externí podporu? Jsme tu pro Vás.

Co všechno představuje správa IT?​

Správa IT v malých firmách obvykle zahrnuje široký rozsah činností, které jsou často prováděny s omezenými zdroji a personálem. Středně velké firmy mají obvykle výhodu specializovaného IT personálu, ale základ činností je stejný. K těmto činnostem obvykle patří: správa koncových stanic, tj. počítačů a notebooků, správa ostatního hardware, instalace a nastavení software, správa sítě, nastavení WIFI, zabezpečení sítě a dat, zálohování, aktualizace a údržba, podpora uživatelů a řešení provozních problémů. Střední firmy kromě toho musí řešit řízení přístupů a identit, dodržování předpisů a standardů, školení zaměstnanců a strategické plánování do budoucna.

Se všemi výše uvedenými činnostmi, nebo i jejich částí vám můžeme pomoci. Můžeme pomoci tam, kde vaše vlastní IT oddělení nestíhá, nebo si vzít na starosti správný chod celého vašeho IT prostředí. Rovněž můžeme provést analýzu vašeho IT prostředí a potřeb a navrhnout případná vylepšení, nebo rovnou novou koncepci celého IT.

Analýza a design​

Nabízíme konzultace a odbornou analýzu stávajícího IT prostředí. Pokud to bude možné, navrhneme vylepšení či celou novou koncepci firemního IT prostředí či infrastruktury.​

Outsourcing IT služeb​

Pokud nemáte vlastní IT oddělení, nebo pouze potřebujete pomoci se správou IT infrastruktury, postaráme se o vaše požadavky. Staneme se vaším partnerem pro řešení každodenních IT úkolů.

Pravidelná údržba​​

Podobně jako všechna technická zařízení, i IT infrastruktura potřebuje dohled a údržbu. Postaráme se o pravidelnou údržbu a kontroly vašich systémů a prostředí, tak, abyste se mohli bez obav věnovat své práci.

Zaujala Vás tato nabídka?​

Potom kdykoliv zavolejte, nebo napište přes kontaktní formulář na stránce Kontakt. Je to opravdu zdarma a k ničemu se tím nezavazujete.